Son Dakika

[anadoluhaber] BEDAVA KiTAPLAR VE PROGRAMLAR (kaçirmayin, hemen indirin)

 
(1):
YALÇIN iÇYER hocamiz 2 kitap 1 CD, resimli ve sesli ARAPÇA ÖGRETiM SETi çikartti. Burada internet sayfasini veriyorum. Hem Almanya"dan hem de Türkiye"den temin edebilirsiniz.
 (Almanyada hediyesi toplam 15 Euro'dur, Türkiye'yi bilmiyorum. Sayfaya girerek irtibata geçiniz).

 
(2):
Kuranin Isiginda BALANS AYARI (Recep Aykan) isimli 300 sayafalik bir kitabim herkese hediye (kitap ektedir. Yazılar 6 dergide yayınlanmistir) (ektedir ve bedavadir).

(3):
Ayrica Pinar Yayinlari"nda 5 baski yapmis olan 1000 sayfalik alfabetik (Türkçe), onbin konulu KUR"AN FiHRiSTi (Recep Aykan)"isimli kitabimin da kullanildigi bir programi (HASENET 4) buradan ücretsiz indirebilirsiniz. (Dünyanin en gelismis Kuran Arastirma Programidir. 100.000'den fazla insan indirdi, siz de indirin). TIKLAYIN www.hasenat.com
 
14, 15 Agustos 2010"da insallah istanbulda Kitap Fuarindayim. 
Pinar Yayinlari standi (Recep Aykan).
 

(4):
Dünyanin her tarafindan bu alisveris platformuna ücretsiz kaydolabilirisniz. Ürünlerinizin resimlerini ve videolarini dahi yükleyebilirisniz. Yakinda bu sayfanin cok trafigi olacaktir. Yakinda bu sayfanin televizyon programlarini baslatacağiz (izin sezonundan sonra düsünüyoruz). www.islamic-commerce.com

 

Recep Aykan"la irtibat için:

Facebook adresi: Recep Aykan-Kuran Fihristi

msn adresi: kuranianlamak@hotmail.com

 

İkisini de ekleyebilirsiniz

 


Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]