Son Dakika

[anadoluhaber] İSTANBUL'DA DEPREM...

 
 

Nurbaki Çalışma Grubu tarafından Google Reader ile size gönderildi:

 
 

20.06.2010 tarihinde Haluk Nurbaki WebTv / Gönlün Sevgiye Bakan Yüzü üzerinden, yazan:

İnsanlar hastalık halinde yanlış yaşamaktadırlar veya insanlar ölümden korkmaktadır... Bir defa, insanlar bütün hayatı bu dünya sanmaktadır. Bu dünyadaki, işte otuz sene, kırk sene ne ömrü zıkkımı varsa, bundan ibaret saydıkları için; bunun bir tek gününü, bir anını kaybetmemek için ellerinden gelen her şeyi yapmak isterler, ellerinden gelen her türlü tedbiri kendi kafalarına göre almak isterler. Bir defa hayat onların zannettiği gibi bir eğlence salonu gibi değildir, dünya. Dünya bir imtihan salonudur, ömür çok kısadır, büyük ömrün yanında… Ve çok gelip geçici bir an gibidir… Yok, efendim yüz sene evvel deprem olmuş, 1894’de… Binaenaleyh, bu tip depremlerde yüz senende bir tekrar edermiş, «biz her zaman bombanın üzerindeyiz» gibi oldukça panik yaşattılar. Ne yapsın peki İstanbullu? İnsanoğlunun yapacağı bir şey yok ki! Her gün çadırda mı yatsın, evini terk etsinde?.. İnsanları tedbire sevk ettiğiniz zaman, manyaklığa sevk etmemeniz lazım!

 
 

Buradan şunları yapabilirsiniz:

 
 

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]