Son Dakika

[anadoluhaber] İlt: Kan ve zulme ortak olmayacaksınız değil mi?
Değerli dostlar,
 
Kan dökmek ve zulmetmek kadar ehemmiyetli bir husus da, onlara destek vermektir. Bu itibarla önemli bir mevzuyu sizlere iletiyorum. Paylaşımı için Sn.Bn. Manisalı'ya teşekkür ediyoruz.

Selamlar

 Bugün dünyayı kana bulayan bu zalimlerin arkasında büyük kapitalist firmalar yer almakta ve desteklerini çekinmeden devam ettirmektedir. 

 
Geçtiğimiz dönemlerde de bu firmalara tepki göstermek amacıyla tüm dünyada birçok firmanın olduğu liste yayınlanmıştır.
Lakin, Boykot Listesinin kalabalık olması ve listeden herhangi birine gösterilecek tavizin, kısa sürede "hangi birine yapalım"  düşüncesiyle listenin tümüne yansımakta olduğuna ve boykot direncinin uzun soluklu olmasını engellediğine önceki dönemlerde de şahit olduk/oluyoruz.

Bu firmalardan defalarca İsrail'e yaptıkları yardımı fütursuzca dile getiren 6 Markanın ön plana çıkartılması ile boykotun etkisinin sağlamlaştırılması ve devamlılığının sağlanması amaçlanmıştır.

Neden bu 
6 MARKA ?
İsrail'e en büyük katkıyı sağlayan markalar oldukları için,
Evimize, cebimize rahatlıkla girebildiği için,
Her biri sektörlerindeki devler olduklarından dolayı satışları düştüğünde tüm dünyada büyük yankı bulacağından, başarımızı en somut görebileceğimiz markalar oldukları için...

 
6 MARKA TEK BOYKOT !


Zalimlere destek olmak zulme taraftar olmaktır.


--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]