Son Dakika

[anadoluhaber] CHP ve DP'den DYP'ye KATILIM

Hafta sonu Kırşehir ve Yozgat’da DP’den yapılan katılımlardan sonra bugün (Pazartesi) de Batman’da CHP’den istifa ederek partimize yapılan katılımlar sebebiyle yapılan törene telefon ile bağlanan Genel Başkan Çetin Özaçıkgöz’ün konuşmaları :

 

         “Doğru Yol Partisi geçmişte çoğunluğun bir kere olsun oy verdiği, önümüzdeki seçimlerde de oy vereceği bir partidir. Aklın, hizmetin, huzurun, uzlaşmanın partisidir. Türkiye’deki eserlerin ve hizmetlerin % 80’ini yapan partidir.

         Yapılan yanlışları 3 yıl evvelinden görerek 40 kişi ile kurduğumuz partimiz bugün bütün Türkiye çapında hızla teşkilatlanmaktadır. Kendi teşkilatlanmamız dışında, diğer partilerden de toplu katılımlar başlamıştır.

         Hafta sonunda tamamlanan Kırşehir ve Yozgat teşkilatlarımızda Demokrat Parti (DP) de (eski) ilçe başkanı olan Hüsnü Yüksel ve Erkut Dilek DYP’ye katılmışlardır.

         Bugün de (Pazartesi) CHP (Batman) Sason İlçe Başkanı Hanifi Taşdemir ve tüm yönetimi ile Yücebağ Belde Başkanı Cüneyt Taşdemir ve tüm yönetimiyle birlikte CHP'den topluca istifa ederek partimize katılmışlar ve DYP ilçe ve belde yönetimini kurmuşlardır.

         Bunun yanında yeni kuruluş taleplerde hızla artmaktadır. Önümüzdeki aylarda yapacağımız açılış törenlerimizle ve seçim atmosferine girildiğinde açıklayacağımız projelerimizle, Doğru Yol Partisi Türkiye’nin gündemine oturacaktır.

Yeniden DYP, yeniden İKTİDAR diyoruz.”

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]