Son Dakika

[anadoluhaber] Çok Çirkinsiniz // Rifat Serdaroglu
Rifat Serdaroglu <rifatserdaroglu@gmail.com>

SERDAROĞLU - İzmir - 05 Ekim 2010 Salı

Çok çirkinsiniz


Çok çirkinsiniz
Yazıya başlık koymak için hiç bu kadar uzun bir süre düşünmemiştim. Olayı size anlatınca bana hak verecek ve söylenebilecek en hafif kelimeleri yazdığımı göreceksiniz.
 
Türkiye’de siyaset yapmanın tüm zorluklarını, kötülüklerini, askeri darbeleri, sıkıyönetim dönemlerini gördüm, ama hiçbir dönemde insanların “umutlarının” iktidar tarafından bu kadar hoyratça çalındığını, fakir ve dar gelirli insanların bu kadar çirkince kandırıldıklarını ilk kez görüyorum.
Deniz Feneri e.v davasını hatırlarsınız. Yurt dışında yaşayan insanlarımızın verdikleri sadaka paralarını dolandıranlar yakalanmış ve suçlarını itiraf ederek 5 yıl hapse mahkum edilmişlerdi. Bu hırsızların http://www.egedesonsoz.com/?sayfa=kose-yazilari&kyID=2041&ky=cok-cirkinsiniz
YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
 

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]