Son Dakika

[anadoluhaber] DP'den DYP'ye KATILIMLAR

www.dyp.com.tr   

Teşkilatlanma çalışmaları KIRIKKALE, KIRŞEHİR ve YOZGAT İlçelerinde devam ediyor. Gn.Bşk.Yrd.Muharrem Seylan, GİK Üyesi İbrahim Öğünç ve MKYK üyesi Abdurrahman Karayel, KIRŞEHİR teşkilatını ziyaret etti.

Kırıkkale İl Başkanı Ali Gürbüz ile birlikte Gn.Bşk.Yrd.Muharrem Seylan, GİK Üyesi İbrahim Öğünç ve MKYK üyesi Abdurrahman Karayel, KIRŞEHİR İl Başkanı Musa Hangül ile Merkez İlçe Başkanı Dr.Recai Altınsoy'u ziyaret etti. İl 2.Başkanı Zeynal Geçici ile birlikte DEMOKRAT PARTİ'den istifa ederek DYP'ne katılan Mucur İlçe Başkanı Hüsnü Yüksel'e, Çiçekdağı İlçe Başkanı Erkut Dilek'e, Akçakent İlçe Başkanı Hacı Kütük Ünal'a rozetleri takılarak Mazbataları teslim edildi.

 

Buradan YOZGAT'a geçilerek teşkilatlanmasını tamamlayan ŞEFAATLİ İlçe Başkanı RAFET ÖNCÜL'ün yasal evrakları teslim alındı

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]