Son Dakika

[anadoluhaber] İmamdan Kanaat Önderi // Rifat SERDAROĞLURifat Serdaroglu <rifatserdaroglu@gmail.com>

Rifat SERDAROĞLU - İzmir - 06 Ekim 2010 Çarşamba


İMAMDAN KANAAT ÖNDERİ


İMAMDAN KANAAT ÖNDERİ
Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, katıldığı bir temel atma töreninde, “Din görevlilerimiz sadece namaz kıldıran memurlar değil, sosyal hayata müdahale eden kanaat önderi olmalı” dedi.
 
Diyanet İşleri Başkanı sadece süslü, altın şerit işlemeli, cafcaflı kaftanıyla değil, sözleriyle de dikkat çekmeye başladı. Bu mevkilere gelmiş kişilerin sözlerini çok iyi tartarak, ağızlarından çıkacak sözün nereye gidebileceğini iyi tahmin ederek konuşmaları gerekir.
 
İslam’da yani bizim dinimizde “ruhban sınıfı” yoktur. Hazreti Peygamber dahi, Allah tarafından yalnızca “tebliğ” ile yani kendisine Allah tarafından emredileni insanlara iletmekle görevlendirilmiştir. Hazreti Peygambere  bile verilmeyen
YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]