Son Dakika

[anadoluhaber] Karanlığa Koşar Adım // Rifat SERDAROĞLU
 Rifat Serdaroglu rifatserdaroglu@gmail.com

Rifat SERDAROĞLU - İzmir - 25 Ekim 2010 Pazartesi


Karanlığa koşar adım...


Karanlığa koşar adım...
Türkiye, 2002’den bu yana AKP tarafından adım adım karanlığa götürülmektedir. Ülkenin aydınları, Cumhuriyetin kurumları bu istilayı film seyreder gibi sessizce izlemektedirler.

AKP 2002 de iktidar olduğu günden itibaren, planını uygulamaya koydu. Bir yandan kendi zenginini yaratmak için “Kamu İhale Kurumu Kanununu” defalarca değiştirirken, diğer yandan devletin en önemli kadrolarını doldurmak için  kamuya eleman alımlarında “mülakat” yoluyla kendi adamlarını kayırdılar. Belediyeleri ve Diyanet İşleri Başkanlığını atlama tahtası olarak kullanıp, önce kendi elemanlarını buralara, bu iki kurumdan da devletin önemli birimlerine aktardılar. Cumhuriyet döneminin en hızlı örgütlenmesi devletimizde yaşandı. Ne ehliyet ne
 
Yorumlarınız için Teşekkürler

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]