Son Dakika

[anadoluhaber] Yağcılık Zor İştir // Rifat SERDAROĞLU
Rifat Serdaroglu rifatserdaroglu@gmail.com

Rifat SERDAROĞLU - İzmir - 27 Ekim 2010 Çarşamba


Yağcılık zor iştir!


Yağcılık zor iştir!
Medyanın içinde bulunduğu zor durumu bu işlere biraz olsun karışmış biri olarak anlıyorum. Medyanın önemli bir kısmı tamamıyla AKP’nin emrine girmiş durumda.

Köşe yazarlarından gazete sahibine, muhabirlerden Genel Yayın Yönetmenine kadar hepsi Başbakan Erdoğan gibi düşünmek zorundalar. Başbakan Erdoğan; “Ben su üstünde yürüyerek Van Gölünü geçerim” derse, yandaş basın, “aman bizimki kafayı yedi” demez, “Başbakan Erdoğan, Van Canavarının peşine düştü” diye manşet atarlar. Bu grubun gerçek anlamda gazetecilik yapması mümkün değil. AKP iktidardan gidip “mamaları” kesilince bağırmaya başlayacaklar ama hiçbir kulağın onları duyacağını sanmıyorum.

Esas üzüldüğüm; Düşünce olarak, dünya görüşü olarak, yaşam tarzı olarak, çağdaşlık anlayışı olarak AKP’den çok farklı düşünen köşe yazarlarının
 
Yorumlarınız için Teşekkürler

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]