Son Dakika

[anadoluhaber] GorkemAtes.com/anladuy.net'ten İki Haber

Merhaba,

Birinci haberimiz, artık sitemizin barındırma hizmetinin Türkiye'den, yani sizlere en yakın ve hızlı lokasyondan sağlanıyor olması.

İkincisi ise, ana sayfamıza eklediğimiz alttaki paragraf olup, genelde ziyaretçilerimiz anasayfaya birinci seferden sonra sıklıkla uğramadıklarından altta yer vermeyi uygun buldum:

"Kanımca masum çocuklara bu şekilde hitap edilmesinin tek sebebi toplumdaki yetimleri hayat mücadelesinde geride bırakma, Kuran'ın deyimiyle "yetim hakkı yeme" alışkanlığıdır. Şe...siz Selhim'in ve destekçilerinin nihai amacı, adına ister aristokrasi deyin isterseniz başka bir şey, devlet ve toplumdaki liyakat sistemini çökerterek Osmanlıyı iflas ettiren makam ve mevkilerin babadan oğula geçtiği düzene geçiştir. Böylece vatandaşlarımızın çoğu hiçbir ilerleme olanağı bulunmadan sabahtan akşama kadar karın tokluğuna çalışmak zorunda kalırken bir kesim "onlar çalışsın biz yiyelim" diyebilecektir."
          
Saygılarımla,

Görkem Ateş
http://www.anladuy.net/duzyazi <-- Tüm Yazılarım İçin
http://www.gorkemates.com <-- Sitemin Anasayfası
(Görsel tasarım Kasım 2010 itibarıyla yenilenmiş ve YouTube videoları eklenmiştir)

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]