Son Dakika

Re: [anadoluhaber] Cunta paşaları sürgüne gönderecekti! - Bir Allahın kulu da inanmamış....

her zaman aynı muhabbetler sevmediğiniz istemediğiniz iktidara gelince askerin arkasına sığınır bunlar ve bunlar  gibiler!!! asker bu ülkeyi daha ne kadar sömürecek ? çevremde var olan emekli askerler şurda tatil yaptım bi lira harcamadım şurda kaldım bi kuruş ödemedim diye caka satıyolar kimin parasıyla kimin hakkıyla? ben asgari ücretli olarak kızımı okula aylık 60 lira servis ücreti ödeyerek gönderirken subay astsubay askeriyenin aracıyla çocuğunu okula gönderiyor ve kimse buna karşı çıkamıyor!!! kimin parasıyla yapılıyor bunlar? yargı askeriyenin giderini gelirini denetleyemiyor... kardeşim iktidar hakkında muhalefet yapacaksanız yaptıklarını eleştirin ya da başka şeyler düşünün askerin arkasına sığınmayın artık... ve hatırlatıyım bi darbe demek ülkenin en az 50 yıl geri gitmesi demek!!! aslında bu darbe çığırtkanları yüzünden asker göreve diye yırtınanlar yüzünden darbe olmasını istiyorum... gerçekten...

10 Aralık 2010 12:50 tarihinde Oraj POYRAZ <cimcime@neomailbox.net> yazdı:
↓ ↓ ↓

Cunta paşaları sürgüne gönderecekti!


Donanma'da ele geçirilen belgelerde darbe planları ortaya çıktı. Gizli kamera görüntülerinin de yer aldığı plana göre cuntaya karşı çıkan komutanlar yurtdışına sürgüne gönderilecekti. İki cephanelik krokisi de belgeler arasında.
Gölcük Donanma Komutanlığı'nda dün yapılan aramanın ayrıntıları netleşiyor.

Savcılığa gönderilen ihbar mektubunda "Sayın savcım hemen harekete geçmelisiniz. Donanma Komutanlığı'nın istihbarat şube müdürlüğünde bazı bilgi belge ve dijital bilgiler yok edilmek isteniyor. Her an yok edilebilir" deniyordu. İhbar üzerine Gölcük'te yapılan aramada 10 çuval belge, bir istihbarat müdürünün odasında seramikler sökülünce ortaya çıktı.

Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Fikret Seçen, ele geçen belgelere ilişkin DNA testi istedi. Donanma İstihbarat'a giren çıkanları belirlemek üzere DNA testi için parmak izi ve saç örnekleri alındı.

Aramada içinde CD, DVD, ses kasetleri, VHS kasetler, 5 bilgisayar hard diski ve bazı gizli kamera görüntüleri bulundu.

Baskında bulunan belgeler arasında darbe planları da yer alıyor. Darbe planlarında en dikkat çekici ayrıntı cuntaya karşı çıkan komutanların yurtdışına sürgüne gönderilecek olması
     
↓ ↓ ↓            ↑ ↑ ↑
Darbe sonrası yapılacaklar, gizli mühimmat alanları, 46 devlet yetkilisi ve amiral eşlerinin fişlenmesi, 2009'daki İrtica ile Mücadele Eylem Planı ve Kafes'in devamı, darbe sonrası 167 kişinin nerede tutulacağı gibi ayrıntılar da göze çarpıyor.

Planlarda darbe için toplumsal olayların organize edilmesi, hangi STK'nın hangi eylemi yapacağı, atılacak sloganlar ve medyanın nasıl yönlendirileceği de var.

Belgeler arasında iki krokiye de rastlandı. Krokilerden birinin Poyrazköy'de gömülü bulunan cephaneliği gösterdiği, ikincisinin ise yine aynı bölgede yeni bir alanı işaret ettiği belirlendi.

Ele geçirilen belgeler İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Şube'ye getirildi. Çuvallar kayıt altına alınıncaya kadar bir albay ve iki er başında nöbet tutuyor.

http://haber.gazetevatan.com/cunta-pasalari-surgune-gonderecekti/345780/1/Gundem

↑ ↑ ↑

↓ ↓ ↓

OKUR YORUMLARI

Volkan MERDANOĞLU (795)
    10.12.2010 12:44:31
demek koca kara kuvvetleri varken tüm işi bu denizciler yapacakmış kayıklamı ankarayı basacaklardı

Celal Tuğrul (163)
    10.12.2010 12:35:04
İftiralar, düzenler devam ediyor. Askeri yıpratmak için ne varsa yapılıyor asker de boyun eğmeye devam ediyor ucu nereye kadar gidecek bakalım.

nuri dkose (451)
    10.12.2010 12:21:37
YALAN RÜZGARLARI adlı dizi binlerce bölüm çekilmiş,bir süre keyifle izlenmiş,sonra millete gına gelmiş ve kimse seyretmez olmuştu.Bu da AKP iktidarı ve onun ortaklarının el ele sürdürdüğü dizi..Gına geldi,ilgi çekmez oldu..

kemal harbi (14)
    10.12.2010 12:18:14
Bir kere Darbe planları ne yazılı,nede kayıtlı olur.Darbe planları akıla yazılır,akılda tutulur.Zamanı gelince Hasan Mutlucan türkülerine başlayıverir.Bunlarınki,gündem oluşturma.Canbaza bak hesabı..

vatan sever (5)
    10.12.2010 12:12:30
denizfenerini ve iktidarı kotarmak için ergenekon, Wikileaksten kurtulmak içinde aynı senaryo yemiyor kimse başka düman bulmak lazım

oben mavi (62)
    10.12.2010 12:02:57
Tutunup güç aldıkları bir Ergenekon kaldı.Wikileaks öğrencilere yapılanlar derken imaj bozuldu. Façayı düzeltmesi lazım hükümetin ee patlat bi darbe bakalım en koyusundan.

ali ballı (185)
    10.12.2010 12:01:22
Seramiklerin arkasında gizli 0N ÇUVAL BELGE biraz az değilmi? yersen

Arkin Yavas (105)
    10.12.2010 12:00:27
anlasildi bu akp den kutrulmanin demokratik hic bir yolu yok! tek care savas! en iyi akpli ölu akplidir!!!

antalyalı antalyalı (455)
    10.12.2010 11:51:54
Ergenekon davasını uzatabilmek için (biterse AKP nin sonu gelecek),cemaatçı polisler ve MİT çilerin ortak bayatlamış senaryosu yine yeniden sahnede.

71 kişi oyladı
cengiz han (44)
    10.12.2010 11:51:02
yalanlarını devam etirebilmek için , yeni yalanlara ihtiyaç var. hadi oradan.

RECEP ÇETİN (1252)
    10.12.2010 10:26:44
Bir gün meçhul bir telefon geliyor,aman savcım yetşin vatan elden gidiyor diye. Vatanperver savcılarımız hemen olay yerinde.Gölcük askeri üssünde komedi baş lıyor.Bakalım netice ne olacak..?

ilker baykal (222)
    10.12.2010 10:22:41
Akp nin binbirgece masalları, no: 899. Artık yemezler..
    
168 kişi oyladı
Nuran ULU (30)
    10.12.2010 10:19:05
Ne hikmetse, hükümetin içinden çıkamadığı durumlarda (öğrencilere uygulanan polis şiddeti gibi), zamların arka arkaya sıralandığı her durumda darbe planları çıkıyor ortaya. Senarist RTE, Yapımcı akp, yönetmen RTE

ümit cengiz (1657)
    10.12.2010 10:17:21
ERKEN SECİN VAR HERALDE YOKSA BU SÖMÜRÜ MUHABBETİ ÇIKMAZDI DURDUK YERE

erdal sakman (1387)
    10.12.2010 09:54:12
Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, ordusu susturulmuş ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiştir.
↑ ↑ ↑


 -- 
-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
Kendi içlerindeki büyük seylerin küçüldügünü duyumsamayanlar, baskalarindaki küçük seylerin büyüklügünü de göremezler.


(japon çay bilgesi kakuza okakura)

oO-------------------------------------------------------------------Oo

http://orajpoyraz.blogspot.com/

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin--
SEZGİN ...................

--
Bu grubun hiç bir siyasi oluşum, parti, vakıf, örgüt, dernek veya benzeri yapılanmalarla alakası yoktur.Aynı zamanda onlara uzaklığı veya yakınlığıda bulunmamaktadır. Müslüman Anadolu İnsanının Tarafında yer alan Gerçek Vatanseverliği ilke edinmiş, Anti Emperyalist HABER BİLGİ PAYLAŞIM STANDIDIR.."
Grupta yayınlanan yorum ve yazılardan yazarları sorumludur.Ayrıca harici linklerden de Anadolu Haber Günlüğü Mesul değildir...
 
Grup Yöneticileri Mail Adresleri Aşağıdadır
kurtulusyolu99@gmail.com
bahadirserhad@gmail.com
forevermirza@gmail.com
 
Bu gruba posta göndermek için, mail atın: anadoluhaber@googlegroups.com
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: anadoluhaber-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com/group/anadoluhaber?hl=tr
adresinde bu grubu ziyaret edin
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]