Dilipak Gülen'in yerine geçmek isteyen ismi yazdı

 Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'ın iddiasına göre Cemaat'i yine içinden bir kişi ifşa etti. Dilipak'a göre bu kişi Gülen'in yerine geçmek istiyormuş ve bu şahsın verdiği bilgilerle Ocak ayında Cemaat'e dava açılacakmış.

İşte Abdurrahman Dilipak'ın o yazısı:

"Cemaatin bu ani atağının aslında bir çok sebebi var.. Tamam kötü bir zamanlamaydı, ama sıkışmışlardı.. Çünki, Gülen'in yerine gelmesi sözkonusu isimlerden biri, cemaat yapısı içindeki kriptoları yakın takibe aldı. İpin ucu MOSSAD ve ClA'ya kadar gidiyordu. Oynanan oyunun farkına varınca görevden uzaklaştırıldı. O da bu işin izini sürdü. Sonunda elde ettiği bilgilerle Başbakanın kapısını çaldı.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'ın iddiasına göre Cemaat'i yine içinden bir kişi ifşa etti. Dilipak'a göre bu kişi Gülen'in yerine geçmek istiyormuş ve bu şahsın verdiği bilgilerle Ocak ayında Cemaat'e dava açılacakmış.

Arınç'ın "bizi uyutmuşlar" dediği kirli oyun bu! İşin içinde yok yok, Cemaat dedikleri yapı bir Truva atı... Şunu da söyleyeyim, sızdıkları yönlendirdikleri tek "Cemaat" yapısı da bu değil! Bildik derin yapı işte; Media Mafia, Sermaye, Siyaset, Bürokrasi, STK, tekmili birden işin içinde...

BÜTÜN İSİMLER TEK TEK BELİRLENDİ
Peki, madem bunlar biliniyor, ne bekleniyor..? Söyleyeyim: Elde o kadar çok belge ve bilgi var ki, bunların gözden geçirilip, yapının efradına cami, ağlarına mani bir şekilde tasnif edilmesi gerekiyor.. Ordu, Polis ve istihbarat örgütü içindeki yapılanmada görev alan yeşil kabuki, aktif profesyonel ve kripto isimler ve bağlantı kurdukları, Medya, Sermaye, dış kanalları hepsi ortaya çıkartılmış..

OCAK'TA CEMAATE DARBE İNECEK
Bu bilgilerin çoğu istihbarat kaynaklı arşiv bilgileri değil, Cemaatin kendi içinden gelen aktüel bilgiler ve belgeler. Her gün bunlara yenileri ekleniyor.. Bu tasnif işi tamamlanınca, Ocak içinde dava açılır sanırım. Bu ultra modern darbe girişimi ve paralel devlet yapılanması davası Ergenekon ve Balyoz'dan daha ilginç olacağa benziyor... Bakarsınız bu ara birileri ülkeyi terketmek zorunda kalabilir...

CEMAAT O İSMİ BİLİYOR
Cemaat bu bilgileri Başbakan'a aktaran ismi biliyor. Başbakan üzerlerine yürümeden acele ile ve panik içinde operasyonu başlatmaya karar verdiler.. Yarın geç olabilir diye düşünmüş olmalılar.. Erdoğan da onların harekete gömmesini bekledi.. Ben 6 aydır yazıyordum bu konuyu.. Bu iş bir yıldır masada bekletiliyor.. 
Google Plus'da Paylaş

Yazar Unknown

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.