Cübbeli Ahmet Hoca'dan Mustafa İslamoğlu'na Yeni Reddiye !

 

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Hocaefendi, Hz. Peygamber'e meal kitabında kibir isnat eden ilahiyatçı Mustafa İslamoğlu"na çok sert tepki gösterdi.

Ünlü açtı ağzını yumdu gözünü, İslamoğlu"na defalarca reddiyeler yaptığını söyleyen Ünlü, "Sapıklıklarına yetişecek zamanımız yok, Allah aşkına bu adamı durdurun" dedi.

Cübbeli Ahmet şöyle konuştu:

"Benim Peygamberime sen kibirli adam diyeceksin, ondan sonra bazı bürokratlardan itibar göreceksin, hocam hocam diye seni okkalıyacaklar, seni salonlarda konuşturacaklar. Vallahi bu İslam değildir. Vallahi bu peygambere vefa değildir. Vallahi bu Resulullaha cefadır, Vallahi eziyettir.

Ben dayanamıyorum

Ben duramıyorum, Siz Müslüman değil misiniz? Allah Rasülünü adamı değilmisiniz? Bu adam nasıl benim Peygamberime "Kibirli Adam" diyebilir?

Allah aşkına bu durdurun bu adamı...

Bu adamı ilmen ve istişare ile durdurun.

Gençlerimizi kafir edecek.

Peygambere kibirli diyen adam kesinlik kafir olur."

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=qef-YvTKKGQ[/embed]

 

Kaynak: Time Türk
Google Plus'da Paylaş

Yazar Unknown

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
  Blogger Yorumları
  Facebook Yorumları

2 yorum :

 1. turkiye acaipler ulkesi,araplarda oyle.kopekler.geberir gider essekler geberir gider cenaze namazlarida kilinir anla anlayabilirsen.bu kafiri durdurun benim peygamberime dil uzatmasin .....

  YanıtlaSil
 2. murat TOKATKasım 23, 2014

  şimdi Cübbeli, halkı kin nefret hakeret le kışkırtmıyor mu....İslamoğluna bir şey olursa sorumlusu kim olacak.....Devletin savcısı nerede.....

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.