Son Dakika

Ferguson'da savcı ve emniyet müdürüne suikast engellendi


Gazetenin edindiği bilgilere göre, Brandon Orlando Baldwin ve Olajuwon Ali Davis 19 Kasım’da el yapımı bomba satın almaya çalışırken gözaltına alındılar. Polis olayı haber aldıktan sonra satıcalarla yer değiştirdi. Polisin iddiasına göre, tutuklanan kişiler ileride iki bomba daha satın almayı planlıyorlardı.


Güvenlik görevlilerinin bildirdiğine göre, iki kişi St.Louis’in ana görüntüsü olan Mississiphi nehir kıyısındaki kemerin gözlem alanında patlama gerçekleştirmeyi planladılar.


Baldwin ve Davis Ferguson Emniyet Müdürü Tom Jackson ve savcı Robert McCulloch’a yönelik suikast düzenlemeyi de planladılar. Savcı Davis öldürülen Michael Brown’un soruşturmasını örtbas etmek ile meşgul olurken, saldırı yapmak isteyen iki kişinin elde edecekleri patlayıcı maddelere ek olarak 45 kalibreli iki adet tabanca almak istedikleride ir-ddia edildi.Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]