Son Dakika

FLAŞ: İslam Birliği kurulsun, başında Erdoğan olsun!

Canpolat, yaptığı açıklamada, Osmanlı Devleti'nden sonra Müslümanların sahipsiz kaldığını belirtti.

Adalet, barış, hoşgörü ve kardeşlik kavramlarının öksüz kaldığını vurgulayan Canpolat, "Demokrasi ile seçilen Müslüman bir devlet başkanı, sırf Müslüman olduğu için darbe ile cezaevine atıldı. Suriye, Filistin, Arakan, Keşmir, Miammar ve Doğu Türkistan kan ve gözyaşı döküyor. Dünyanın çeşitli bölgelerinde, Müslümanlar açlıkla, sefaletle boğuşurken, acımasız, merhametsiz ve zalimce muamelelere maruz kalıyor" ifadelerini kullandı.

"BİZLER 'HAK' İTTİFAKI KURMALIYIZ"

"Zalim, zalimliğini her fırsatta gösteriyor" diyen Canpolat, şunları kaydetti: "Bizler ne yapıyoruz. Dua, dua, dua... Duamızı eksik etmeyelim tabii ki fakat bir adım öteye götürme zamanı gelmiştir. Artık eylem zamanı, artık birleşme zamanı. Müslüman devletlerin, ortak bir yapılanmaya girerek, beraber hareket edeceği bir oluşumun zamanı gelmiştir. Liderliğini ülkemizin yapacağı, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 'İslam Birliği' kurulmalı. Müslümanların sesi olmalı, zalimin karşısında, mazlumun yanında olmalı. İslam düşmanları, İslamiyeti aşağılamak için şer ittifakları kurarken, bizler de 'hak' ittifakını kurmalıyız. Bizim bizden başka dostumuz yok. Müslümanı, Müslümana kardeş kılan bir dinin mensupları 'İslam Birliği' etrafında toplanmalı, toparlanmalı."
Canpolat, en kısa sürede kurulacak Osmanlı Birliği'nin amblemini de paylaştı.
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR
[son]