Göstericiler İstanbul'da bir genci öldürdü

Berkin Elvan'ın cenazesini büyük bir provokasyona çeviren göstericiler İstanbul Okmeydanı'nda 21 yaşındaki genci öldürdü. Okmeydanı Dörtyol mevkinde mahalleyi talan eden göstericilerin kendilerine tepki gösteren mahalleliye ateş açması sonucu Burak Can Karamanoğlu isimli gencin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre çıkan olaylarda Giresun Alucralı olduğu öğrenilen 21 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu isimli gencin açılan ateş sonucu yaralandı. Kasımpaşa'daki Deniz Askeri Hastanesi'ne kaldırılan Karamanoğlu'nun tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Mahalleliye taş ve sopalarla saldıran grubun iki kişiyi de yaraladığı belirtildi.

Öldürülen Burak Can Karamanoğlu'nun Kasımpaşaspor'un taraftar grubundan olduğu da öğrenildi.

Tunceli'de eylemcilere müdahale eden polis memurlarından Ahmet Küçüktağ da gazdan etkilenip kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Berkin Elvan'ın cenaze töreninin ardından gece boyunca da devam eden olayların ardından Okmeydanı'ndan acı haber geldi. Okmeydanı'nın Dörtyol semtinde mahalleyi talan eden göstericilerin kendilerine tepki gösteren esnaf ve vatandaşlara saldırdığı öğrenildi.
Google Plus'da Paylaş

Yazar Unknown

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.