Son Dakika

İsviçre'de PKK'lılar CHP'nin etkinliğini bastı

CHP İsviçre örgütü tarafından düzenlenen toplantıyı bölücü terör örgütü PKK yandaşları basarak, bebek katili Apo’nun posterini açtı.

İsviçre’nin Grenchen şehrinde CHP İsviçre Birliği'nin Zürih'te düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kutlaması etkinliğini, terör örgütü PKK taraftarları bastı.

Bir düğün salonunda gerçekleşen etkinliğe, konuşmacı olarak CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu davetliydi.

HEDEFTE CANAN KAFTANCIOĞLU VARDI
Özkoç ve Kaftancıoğlu'nun salona gelmesine az bir süre kala, salona giren ve konuşma yapılacak olan alanın önüne gelen terör örgütü PKK mensupları, terörist başı Öcalan'ın resminin basılı olduğu bir pankart açtı.CHP'LİLER İLE PKK YANDAŞLARI ARASINDA TARTIŞMA ÇIKTI
Bunun üzerine CHP'liler ile PKK'lılar arasında tartışma çıktı. CHP yönetimi, partilileri güvenlik gerekçesiyle dışarı çıkardı. Salon yönetimi ise polise haber verdi. Yaklaşık 500 CHP'li salon dışında beketildi.

POLİS EKİPLERİ SALONA GELDİ
Terör örgütü PKK'nın CHP İsviçre Birliği'nin etkinliğini 15 kişilik bir grupla basmasının ardından polis, Solothurn'daki düğün salonuna geldi.

Polis PKK'lılarla yaptığı görüşme sonrası, CHP'lilerden etkinliği iptal etmesini istedi. Bunun üzerine CHP İsviçre Birliği Başkanı Nadir Köklü, polise "Bu mümkün değil. Salonu boşaltın ve bize teslim edin. Biz hiçbir yere gitmiyoruz. Kapıda 1.000 kişi ile bekliyoruz" tepkisini gösterdi.
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR