Son Dakika

İngiliz Gazetesi'nden Alçaklık: Erdoğan’ı ‘terörist’ diye manşete taşıdı

İngiliz gazetesi Morning Star, Türkiye’nin ABD karşısındaki diplomatik, teröristler karşısındaki askeri zaferi sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kinini kustu!

Haçlı Emperyalist saldırılarla dünyayı kana bulayan ve terör üreten bir medeniyetin mensupları Barış için Teröristeri yokeden Erdoğan karşısında ne yapacaklarını şaşırdı...İngiliz paçavrası, Cumhurbaşkanı Erdoğan için “terörist” nitelemesi yaparak adeta kinini kustu.

Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Milli Ordusu’nun, YPG/PKK’lı teröristlere karşı sahada elde ettiği zafer sonrası, ABD’li yetkililer Türkiye’ye gelerek teröristlerini kurtarmanın peşine düştü. ABD Başkan Yarımdıcı Mike Pence ve Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, beraberlerindeki heyetle birlikte Türkiye’ye geldi. Türk heyetiyle birlikte toplantı gerçekleştiren ABD, Türkiye’nin tüm isteklerini kabul etmek zorunda kaldı. Türkiye’nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan nezdinde hem sahada hem de masada kazandığı zafer sonrası, terör yanlıları iyice kudurdu.

İngiltere’de yayın yapan sosyalist gazete Morning Star, Türkiye’nin ABD karşısındaki zaferini hazmedemedi.

Erdoğan hakkında skandal ifadeler
İngiliz paçavrası, Cumhurbaşkanı Erdoğan için “terörist” nitelemesi yaparak adeta kinini kustu.

Haberde, “Rojava'ya bomba yağdırırken, binlerce kişi Kürtleri dünyanın en büyük teröristine karşı desteklemeye hazırlanıyor” ifadesi kullanıldı.


Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR