Son Dakika

Kılıçdaroğlu 'Konuşmadım' demişti, 2018'deki o yazı ele verdi

Gazeteci Nedim Şener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Talat Atilla hakkında, "Atilla ile adımın yan yana gelmesine tahammülüm yok. 7 yıl önce söyleşi yaptı,onu çarpıtarak verdi. Tek bir telefon konuşması bile yapmadım” sözlerini hatırlatarak Talat Atilla'nın Kılıçdaroğlu ile 2018 yılında yaptığı bir röportajı gösterdi.
CHP'yi karıştıran 'Külliye'ye giden CHP'li' skandalının ardından gazeteci Nedim Şener, konuyla ilgili Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddiayı ortaya atan isim olan Talat Atilla hakkındaki sözlerini yalana çıkartan o bilgileri paylaştı
KILIÇDAROĞLU MU, TALAT ATİLLA MI YALAN SÖYLÜYOR?
Talat Atilla ile 7 yıldır görüşmediğini, "T.Atilla ile adımın yan yana gelmesine tahammülüm yok.7 yıl önce söyleşi yaptı,onu çarpıtarak verdi. Tek bir telefon konuşması bile yapmadım" sözleriyle dile getiren Kemal Kılıçdaroğlu'nu yalan çıkartan belgeyi Nedim Şener ortaya çıkardı. Bu durumun ardından kafalarda hangisi yalan söylüyor soruları dolaşmaya başladı.
 Nedim Şener bu durumu, "Atilla’nın 28 Ekim 2018 Kılıçdaroğlu ile konuşup Milliyet’te yazdığı Burhaniye’deki yazlık haberi de yalan olabilir mi?" sözleriyle sosyal medyadan paylaştı. 
Talat Atilla'nın 2018'de Kılıçdaroğlu ile ilgili yazdığı köşe yazısıTalat Atilla'nın 2018'de Kılıçdaroğlu ile ilgili yazdığı köşe yazısı

KAYNAK: HABER7
Google Plus'da Paylaş

Yazar Anadolu Haber

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR