Son Dakika

Soner Yalçın'dan şok çıkış! 'CHP yönetimi FETÖ ile işbirliği yapmaya başladı!'

Sözcü yazarı Soner Yalçın, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun T24 Genel Yayın Yönetmeni Doğan Akın ve T24 yazarları ile buluşmasını değerlendirdiği köşe yazısında CHP yönetimini kızdıracak bomba ifadeler kullandı.Yalçın "Yeni CHP yönetimi 'düşmanımın düşmanı dostumdur' kaba mantığıyla FETÖ ile işbirliği yapmaya başladı…" dedi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, T24 Genel Yayın Yönetmeni Doğan Akın ile T24 yazarları Hasan Cemal, Murat Belge, Yalçın Doğan, Aydın Engin, Fikret Bila, Şirin Payzın, Tayfun Atay, Soli Özel ve Murat Sabuncu'nun gündemdeki konulara ilişkin sorularını cevapladı. Sözcü yazarı Soner Yalçın da bu buluşma üzerinden yaptığı değerlendirmede bomba ifadeler kullandı.

Medyaradar'da yer alan habere göre, Kılıçdaroğlu'nun sol-liberal isimlerle yan yana gelip görüşlerini dinlediğini söyleyen Sözcü yazarı Soner Yalçın, "O masada oturan sol liberallerin daha yanılmamış ne görüşü kaldı ki? On yılda bir dönek olmuyorlar mı?" diye sordu.

Tartışma önerisinde bulunan Yalçın, Baykal'ın saf dışı bırakılması ve 17-25 Aralık operasyonunun CHP'de teori anlamında kırılmaya sebep olduğunu söyleyerek bomba bir iddiada bulundu:

"Yeni CHP yönetimi 'düşmanımın düşmanı dostumdur' kaba mantığıyla FETÖ ile işbirliği yapmaya başladı…"

İşte Soner Yalçın'ın yazısından ilgili bölüm:

Peki ya bugün?

Gerek Baykal'ın saf dışı bırakılması ve gerekse 17-25 Aralık operasyonu CHP'de teori/program anlamında kırılmaya sebep oldu. Yeni CHP yönetimi “düşmanımın düşmanı dostumdur” kaba mantığıyla FETÖ ile işbirliği yapmaya başladı…

Sonuçta:

“Emperyalizm dönemi bitmiştir!” diyerek her dönem yanılan sol liberaller ile, yeni CHP yönetimini masa etrafında toplanıverdi!  CHP yönetimi de “emperyalizm çağı bitti” mi diyor?

Parti okulunda ne öğretiliyor merak ediyorum. Anti-emperyalist tam bağımsızlıkçı Kuvayı Milliye ruhu nerede?"
Google Plus'da Paylaş

Yazar DAVA

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR