Son Dakika

Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül'e: Başınıza felaketler gelebilir

11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çekindiği için sessiz kaldığını savunan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Konuşmazsanız yarın başınıza bugün korktuğunuzdan daha büyük felaketler gelebilir" ifadelerini kullandı.
24 Haziran seçimlerinde Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı göstermek istediği 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "geniş mutabakat" sağlanamadığı için geri aday olmamıştı. Ancak şu sıralar Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Abdullah Gül ile kırgınlık yaşıyor.

Karamollaoğlu'na Gül soruldu

Karamollaoğlu, Abdullah Gül ile ilgili olarak T24'e şu ifadeleri kullandı: "Yani şu an, bugün AK Parti’de artık yerleri olmayan, Tayyip Bey’in yola çıktıklarındaki arkadaşları, aslında şu anda seslerini yükseltmeleri icap eder. Yapılan yanlışlara 'yanlış' demeleri icap eder. Ama endişeliler.

"Yarın başınıza bugün korktuğunuzdan daha büyük felaketler gelebilir"

Yani bundan üç sene önce, 'Ya başkan bu iş böyle gitmez' diyenler, şimdi yeri geldi tekrar vazife aldılar. Olmaz. Siz, yanlışı gördüğünüz yerde söylemek mecburiyetindesiniz. Söylemezseniz, yarın başınıza bugün korktuğunuzdan daha büyük felaketler gelebilir, Allah saklasın. Sadece şahıslar değil, toplum böyle bir şeyle karşı karşıya.
Google Plus'da Paylaş

Yazar DAVA

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR