Son Dakika

Yalanları ortaya döküldü. Kim bu Başörtüsünü çıkarıp Özgürleştim diyenler ?

Türkiye gündemini oyalayan ve günlerdir sol,kemalist ve din düşmanı sosyal medya hesapları ile haber sitelerinin pohpohlayarak yayınladığı alçaklık deşifre oldu... İngiliz BBC'nin "Başörtülü ESİRDİM, Başımı açtım ÖZGÜRLEŞTİM" alçaklığına oyuncu olanları deşifre eden ise Twitter'da gündeme dair önemli bilgileri paylaşan @GkhnKhrman "Sıralı twitlere bakın gerçeği görürsünüz. Şeytan bunların eline su dökemez dedi.."

İngiliz BBC'nin oyununda rol alan isimlerin 15 Temmuzda sokağa çıkan halka, Polise ve Cumhurbaşkanı Erdoğana etmediği küfür yok, "Katil, Hırsız, Alçak" ve dahası ....İŞTE Gökhan Kahraman'ın paylaştığı o bilgiler:


MELEK BİLGİLİ'NİN GERÇEK YÜZÜ


Geçmişte muhafazakar olduğunu iddia eden Melek Bilgili'nin sosyal medya hesabı Twitter'dan yazdıkları kirli oyunu bir kez daha gözler önüne serdi. Bilgili Twitter'dan Başkan Erdoğan aleyhinde ağıza alınmayacak paylaşımlarda bulunduğu görüldü. Bunun yanı sıra, 'katil devlet', 'katil polis' sloganlarını kullanan Bilgili'nin 15 Temmuz'da vatanı ve milletin geleceği için sokağa çıkan insanlara da 'çomar, İslamcı ve faşiştler' dediği görüldü.

Google Plus'da Paylaş

Yazar DAVA

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR