Son Dakika

Yılmaz Özdil'in 'Mustafa Kemal' kitabı 2500 liraya satılacak!

Kırmızı Kedi Yayınevi, Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in kaleme aldığı 'Mustafa Kemal' kitabının özel serisinin 2500 liraya satılacağını duyurdu.Sosyal Medya'da ise birçok kullanıcı,Atatürk'ün ticaret için kullanıldığını belirten mesajlar paylaşıyor..
Kırmızı Kedi'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, Yılmaz Özdil'in 'Mustafa Kemal' kitabının satışının 23 Ocak'ta, Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını kaybettiği saat olan 09.05'te yapılacağı belirtildi. Kitaptan yalnızca 1881 adet satılacak. 
​Kitabın özel seriden olduğu, elle ciltlendiği ve ‘özel' olduğuna vurgu yapılan paylaşım, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.
Birçok kullanıcı, yayınevinin Atatürk'ü ticaret için kullandığı eleştirisini yöneltti.


Satışın duyurulmasının ardından Yılmaz Özdil ve yayınevine büyük tepki geldi.
SOSYAL MEDYADAN TEPKİ
Yine Atatürk'ün hatırasına ithafen 23 Ocak saat 9'u 5 geçe satşıa sunulacak olan kitabın tanıtımı sosyal medyada büyük tepki gördü. yayınevine ve Özdil'e yönelik tepkilerini dile getiren sosyal medya kullanıcıları bu durumun Atatürk sömürücülüğüne gittiğini belirtti.
Tepkilerin büyük bir çoğunluğu da kitabın fiyatı üzerine oldu.

Google Plus'da Paylaş

Yazar DAVA

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR