Son Dakika

Şehit Seyda Abdülkerim Çevik'in son konuşması ortaya çıktı!

Bitlis'te silahlı saldırı Sonucu öldürülen Nakşibendi kanaat önderi Seyda Abdulkerim Çevik'in ölmeden kısa süre önce yaptığı konuşma ortaya çıktı.

Bitlis Güroymak'taki Şeyh Muhammet Hafit Kuran Kursu'nda meyda gelen olayda, Yakup Şeflekçi, kanaat önderi ve öğretmen Nakşibendi Şeyhi Abdulkerim Çevik ile görüştü.

Şeflekçi, görüşme sırasında, yanında getirdiği tabancayı çıkarıp, Çevik'e ateş etti. Ağır yaralanan Çevik, Kuran kursu görevlilerince çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla Güroymak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Abdulkerim Çevik, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

ÖLMEDEN ÖNCEKİ SON KONUŞMASI ORTAYA ÇIKTI

Çevik'in ölmeden kısa süre önce yaptığı konuşma ortaya çıktı. Konuşmasında ölümden bahseden Çevik, şu ifadeleri kullanıyor:

"Her insan ölümü tadacaktır. Yani bu ölüm bir kapıdır. Kimse bu kapıdan geçmeden başka diğer kapılara, mahşer kapısına, sırat kapısına, cennet veya cehennem kapısına gidemez. Mutlaka her insan ölümü tadacaktır."


Google Plus'da Paylaş

Yazar DAVA

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR