Son Dakika

Müttefikimiz Kılıçdaroğlu'nu Şam'da misafir etmek istiyoruz

Türkiye, Suriye'de 34 Türk askerinin şehit edilmesinin ardından 'Bahar Kalkanı' kapsamında sürdürdüğü operasyonlarını devam ettirirken Esed'in bir numaralı medyacısı olan Nidal Sabeh, Kılıçdaroğlu'nu Şam'a konuk etmek üzere davet etti. Sabeh, "Türk muhalefetinin lideri, yani müttefikimize binlerce selam olsun. Onu Şam'da misafir etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.
Esed'in medyadaki önemli temsilcilerinden olan Sabeh, İmamoğlu'nun belediye başkanı olması üzerine 'zafer bizimdir' paylaşımı yapmıştı
Türkiye, Suriye'de 34 Türk askerinin şehit edilmesinin ardından 'Bahar Kalkanı' kapsamında sürdürdüğü operasyonlarını devam ettirirken Esed'in bir numaralı medyacısı olan Nidal Sabeh, Kılıçdaroğlu'nu Şam'a konuk etmek üzere davet etti.
Esed'in bir numaralı gazetecisi Nidal Sabeh, Türkiye'de yapılan en son belediye seçimlerinde İmamoğlu ile ilgili bir tweet paylaştı. Twitter hesabından İmamoğlu'na 'Müttefiklerimiz' diye hitap eden Lübnanlı Sabeh, "Müttefiklerimiz Türkiye'nin tüm büyük şehirlerini kazandı. Bu Türkler ve Araplar için bir zafer" dedi.
والف تحية لحليفنا زعيم المعارضة التركية ،الذي فضح ودوره بتنفيذ مشروع الشرق الاوسط الكبير متهماً إياه بتحويل المنطقة لحمام من الدم وتفيكيك والشرق الاوسط،انه يصدح بالحق ونحن نفتخر به ونتمنى ان نراه ضيفا عزيزا على العرب في
121 kişi bunun hakkında konuşuyor

Esed'in müttefiki CHP

Esed'in şebbihalarından olan Sabeh, "Erdoğan rejimi düştüğünde Cumhuriyet Halk Partisi'ni yani müttefiklerimizi ziyaret edeceğiz. Sonra da en iyi ilişkiler kuracağız" açıklamasında bulundu.
بالنسبة للعرب فهم يفرقون بين الشعب التركي ونظام ، النظام سوف يسقط ويرحل كما رحل الظغاة، اما الشعب فهو باق والى جانبنا ، وهذا ما اثبتته نتائج الانتخابات البلدية ، لقد حصد حلفائنا النصر في كبريات المدن التركية واهمها ، انتصار هو نصر للاتراك والعرب
Resmi Twitter'da görüntüle
384 kişi bunun hakkında konuşuyor

Sabel, son olarak hayranı olduğu Kılıçdaroğlu'nu konuk etmek istediklerini ifade ederek, "Türk muhalefetinin lideri yani müttefikimize binlerce selam olsun. Onu Şam, Abu Dabi, Kahire ve Mekke'de misafir etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.
YENİ ŞAFAK
Google Plus'da Paylaş

Yazar DAVA

Yazar hakkında bilgi yazılacak.
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorumlarınızda Kişilik haklarına saldırı,küfür ve benzeri ifadeleriniz yayınlanmamaktadır.Yorumları yazarken İsminizi belirtmeniz önemle duyurulur.

NELER OLUYOR